Spoločnosť Interactive Logistic Solutions s.r.o. sa stala autorizovaným partnerom spoločnosti Hexagon

BRATISLAVA, Slovensko – 16.04.2024 – Spoločnosť Interactive Logistic Solutions s.r.o. dnes oznámila, že spoločnosť sa stala autorizovaným partnerom divízie Asset Lifecycle Intelligence spoločnosti Hexagon.

Spoločnosť Interactive Logistic Solutions (ILS) s.r.o. so sídlom v Bratislave je dcérskou spoločnosťou Interactive Logistic Solutions Ltd. (UK) a pokrýva krajiny východnej Európy, SNŠ a pobaltské štáty.

Tím ILS poskytuje efektívnu podporu intenzívnych operácií na splnenie jedinečných požiadaviek organizácií vrátane správy aktív, správy výkonnosti aktív, správy práce, správy materiálov, správy obstarávania, správy rozpočtu, správy inšpekcií, správy projektov a kompatibilných jednotiek, jasného plánu vývoja systému, flexibilná integrácia do meniaceho sa prostredia IT, schopnosť prispôsobiť a ohýbať produkt na mieru, produkt podľa potrieb zákazníka, rozsiahle obchodné znalosti a spoľahlivá podpora po implementácii.

Tím ILS sa zameria na Hexagon Enterprise Asset Management (EAM), špičkový softvér na správu aktív na predĺženie životných cyklov aktív a zvýšenie produktivity. Základné moduly riešenia ponúkajú špecializovanú podporu na splnenie jedinečných požiadaviek organizácií, vrátane správy aktív, správy výkonnosti aktív, správy práce, správy materiálov, správy obstarávania, správy rozpočtu, správy kontrol, správy projektov a kompatibilných jednotiek. HxGN EAM ponúka možnosti plánovania investícií do aktív, ktoré organizáciám pomáhajú optimalizovať plánovanie investícií, aby mohli správne investovať do správnych aktív v správnom čase. Mobilná aplikácia HxGN EAM Digital Work poskytuje technikom v teréne prístup k informáciám z registra majetku, pracovným príkazom a správe zásob v reálnom čase. HxGN EAM poskytuje mimoriadne spoľahlivú dobu prevádzky a flexibilitu a škálovateľnosť umožňujúcu organizáciám jednoducho rásť podľa toho, ako sa vyvíjajú ich požiadavky.

„Veríme, že riešenia spoločnosti Hexagon v našom portfóliu umožnia zákazníkom navrhovať, stavať a prevádzkovať ziskovejšie, bezpečnejšie a udržateľnejšie priemyselné zariadenia urýchlením modernizácie priemyselných projektov a zlepšením digitálnej vyspelosti,“ hovorí pán Roman Ustinov, vedúci európskych operácií. interaktívnych logistických riešení.