Spoločnosť Interactive Logistic Solutions spustila úspešný pilotný projekt riešenia Infor WMS u slovenského poskytovateľa 3PL Quality & Logistic Industrial Services

Cloudové riešenie Infor WMS pomôže slovenskému poskytovateľovi 3PL zlepšiť rýchlosť a presnosť pre jeho klientov

BRATISLAVA, Slovensko – 25. januára 2023 – Spoločnosť Interactive Logistic Solutions s.r.o. (ILS), IT poradenská spoločnosť, dnes oznámila, že Quality & Logistic Industrial Services, s.r.o. (Q & L), poskytovateľ internej logistiky (3PL) tretej strany so sídlom v Bratislave, spustil úspešný pilotný projekt cloudového riešenia Infor WMS na zlepšenie výkonnosti skladových operácií. Zákazník očakáva, že nový systém prinesie jeho klientom najmä ďalšie výhody v rýchlosti a presnosti.

S predchádzajúcim systémom, ktorý zákazník používal, sa spoločnosť Q&L dostala do situácie blokovania dodávateľov s dlhými dodacími lehotami, pričom bolo potrebné rýchlo zlepšiť flexibilitu na súčasných nestálych a nepredvídateľných trhoch. Cloudové riešenie Infor poskytuje prístup ku kompletnému funkčnému systému bez investícií do hardvéru.

Po niekoľkých mesiacoch prevádzkovania pilotného skladu s Infor WMS bude ďalší veľký sklad nasadený na jeseň tohto roku v Trnave. Infor WMS bude pokrývať všetky procesy od prijatia a vyskladnenia až po vyzdvihnutie, naloženie a odoslanie. V rámci projektu sa tiež chystá integrovať Infor WMS so systémami AGV (automated guided vehicles).