Partners

Infor (Česká republika) s.r.o. podpísala zmluvu o subdodávateľovi profesionálnych služieb so spoločnosťou Interactive Logistic Solutions s.r.o. (ILS).

Infor

Infor is a multinational privately held software company headquartered in the United States of America.

Headquartered in New York, Infor focuses on business applications for organizations and delivered through cloud computing as a service. Infor originally focused on software ranging from financial systems and enterprise resource planning (ERP) to supply chain and customer relationship management.

Infor deploys its cloud applications through Amazon Web Services and various open source software platforms. .

Honeywell

Honeywell vymýšľa a vyrába technológie, ktoré riešia niektoré z najdôležitejších svetových výziev v oblasti energetiky, bezpečnosti, zabezpečenia, produktivity a globálnej urbanizácie.

Spoločnosť Honeywell má jedinečnú pozíciu na to, aby spájala fyzické produkty so softvérom na podporu prepojených systémov, ktoré zlepšujú domy, budovy, továrne, verejné služby, vozidlá a lietadlá, a ktoré umožňujú bezpečnejší, pohodlnejší a produktívnejší svet.

Riešenia spoločnosti Honeywell zvyšujú kvalitu života ľudí na celom svete a vytvárajú nové trhy a dokonca aj nové priemyselné odvetvia.

Newsletter

Enter your email and be informed about latest informations