Partneri

Infor (Česká republika) s.r.o. podpísala zmluvu o subdodávateľovi profesionálnych služieb so spoločnosťou Interactive Logistic Solutions s.r.o. (ILS).

Infor

Infor je nadnárodná súkromná softvérová spoločnosť so sídlom v Spojených štátoch amerických.

Infor so sídlom v New Yorku sa zameriava na podnikové aplikácie pre organizácie a dodávané prostredníctvom cloud computingu ako služby. Pôvodne sa spoločnosť Infor zamerala na softvér od finančných systémov a plánovania podnikových zdrojov (ERP) až po riadenie dodávateľského reťazca a vzťahov so zákazníkmi.

Infor nasadzuje svoje cloudové aplikácie prostredníctvom Amazon Web Services a rôznych open source softvérových platforiem.

Honeywell

Honeywell vymýšľa a vyrába technológie, ktoré riešia niektoré z najdôležitejších svetových výziev v oblasti energetiky, bezpečnosti, zabezpečenia, produktivity a globálnej urbanizácie.

Spoločnosť Honeywell má jedinečnú pozíciu na to, aby spájala fyzické produkty so softvérom na podporu prepojených systémov, ktoré zlepšujú domy, budovy, továrne, verejné služby, vozidlá a lietadlá, a ktoré umožňujú bezpečnejší, pohodlnejší a produktívnejší svet.

Riešenia spoločnosti Honeywell zvyšujú kvalitu života ľudí na celom svete a vytvárajú nové trhy a dokonca aj nové priemyselné odvetvia.

Odber noviniek

Vložte svoj email a nechajte sa informovať o aktuálnych informáciách