Spoločnosť Interactive Logistic Solutions s.r.o. (ILS) sa stala partnerom a systémovým integrátorom pre EP Equipment

Produkty EP Equipment kombinujú všetky najlepšie technické riešenia manipulačnej techniky s jednoduchými a efektívnymi riešeniami. S hlavnou produkciou v Číne s rozlohou 700 000 m2 a výrobnými zariadeniami a distribučnými centrami v Európe a USA. EP je schopný plne uspokojiť potreby globálneho trhu pre COBOTS (je to automatické zariadenie, ktoré môže spolupracovať s človekom pri vytváraní alebo výrobe rôznych produktov, ako sú priemyselné roboty, COBOTS pozostávajú z manipulátora a preprogramovateľného ovládacieho zariadenia, ktorý generuje riadiace akcie, ktoré nastavujú požadované pohyby výkonných orgánov manipulátora), náhradné diely a komponenty k nim.

ILS získala certifikát vysokej úrovne partnerstva, ktorý poskytuje spoločnú stratégiu a taktiku pre marketing, predaj a inžiniersku podporu na európskom a britskom trhu. ILS je presvedčená, že úzka spolupráca s EP Equipment poskytne svojim zákazníkom ďalšie výhody a kvalitné služby.

Informácie o spoločnosti EP Equipment

Od roku 1993 prešla spoločnosť EP Equipment dlhú cestu, aby sa stala lídrom na trhu produktov pre manipuláciu s materiálom triedy III až po vývoj COBOTS, ktoré ešte viac zjednodušujú prácu v skladoch. Spoločnosť je v top 3 v predaji manipulačnej techniky v Číne