Spoločnosť Interactive Logistic Solutions spustila úspešný projekt Infor WMS solution u slovenského poskytovateľa služieb typu 3PL Quality & Logistic Industrial Services

Spoločnosť Interactive Logistic Solutions spustila úspešný projekt Infor WMS solution u slovenského poskytovateľa služieb typu 3PL Quality & Logistic Industrial Services

Cloudové riešenie Infor WMS pomôže slovenskému 3PL poskytovateľovi zlepšiť
rýchlosť a presnosť pre jeho klientov

 

BRATISLAVA, Slovensko – 15. decembra 2023 – Interactive Logistic Solutions, s.r.o. (ILS), poradenská spoločnosť v oblasti IT so sídlom v Bratislave, oznámila, že Quality & Logistic Industrial Services, s.r.o. (Q & L), externý dodávateľ logistiky (3PL) so sídlom v Bratislave, spustila úspešný projekt cloudového riešenia Infor WMS pre zlepšenie výkonnosti skladových operácií. Nový systém riadenia skladov (WMS) poskytuje ďalšie výhody v rýchlosti a presnosti zákazníkom Q&L, medzi ktorých patria distribútori autodielov a elektroniky.

S predchádzajúcim systémom, ktorý používal zákazník, sa Q&L dostala do situácie uzamknutia dodávateľa (vendor lock-in) s dlhými dodacími lehotami, kým rýchlo potrebovala zlepšiť flexibilitu na súčasných nestálych a nepredvídateľných trhoch. Cloudové riešenie Infor poskytlo prístup ku kompletnému funkčnému systému bez investícií do hardvéru.

Po niekoľkých mesiacoch spoločnej s Infor WMS pilotnej prevádzky bol Infor WMS nasadený v sklade Q&L v Trnave. Infor WMS vedie všetky procesy od prijatia a vyskladnenia až po vyzdvihnutie, naloženie a odoslanie. Všetky nastavenia boli vykonané v cloudovej verzii WMS bez zlepšení, len vďaka Extensible Business Rules v rámci Infor WMS. Súčasťou projektu boli aj regály s úzkymi uličkami.

V rámci projektu uskutočnili špecialisti Interactive Logistic Solutions niekoľko technických a funkčných školení (vrátane nastavenia Loftware, sady softvérových aplikácií na navrhovanie a tlač štítkov s čiarovými kódmi). Teraz je zákaznícky tím plne schopný prevádzkovať a nastavovať WMS. „Sme presvedčení, že po dokončení projektu budú špecialisti zákazníka schopní samostatne a bez akýchkoľvek problémov udržiavať a rozvíjať Systém vo svojich skladoch. ILS praje tímu Q&L úspešný rozvoj podniku a ďakuje za podporu počas implementácie projektu,“ povedal Roman Ustinov, vedúci European Operations of Interactive Logistic Solutions.